דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

סיפור אהבה עם הים

מי זאת אלמה אולה?

הפרוש לשם אלמה אולה הוא החיבור בין הנשמה לים. הסיפור שלנו מתחיל באהבה לים, התחושה של המלח בשיער, נשיקות מהשמש, וקיץ שלא נגמר.

אלמה אולה התחילה את דרכה ב-2014 כהרפתקה אישית, והפכה למותג בגדי ים. עדי, המייסדת שלנו, לקחה את אהבתה לגלישה והים, והביאה אותה לידי ביטוי בבגדי ים ייחודיים ששמים דגש על שמירה על איכות הסביבה. המסע שלנו התחיל כחלום וגדל למותג בינלאומי, בהנהגת נשים החוגגות את האהבה לחיים תחת השמש.

הטקסטיל שלנו

בגלישה על גל האהבה שלנו לים, אלמה אולה עוסקת ביצירת בגדי ים שפשוט גורמים לך להרגיש מדהים. בגדי הים שלנו עשויים מבדים אקולוגיים רכים ונעימים, שפותחו בטכנולוגיה מיוחדת מחומרים ממוחזרים. הגזרות וההדפסים המקוריים והייחודיים מעוצבים על ידי נשים שמספקות פרספקטיבה חדשה ומרעננת. בגדי הים מיוצרים באיכות גבוהה המחזיקה מעמד לאורך זמן. הם מספקים מראה מושלם ומדיוק, ומבטיחים תחושת נוחות והעצמה לכל אישה. כל תפר ועיצוב נעשו במגע אישי, ומעצימים את הקשר האמיתי שאנחנו חולקות עם הים.

האמונה שלנו

אנחנו מתמקדות בייצור בגדי ים איכותיים, ומקדישות תשומת לב רבה לפרטים הקטנים. בגדי הים שלנו נועדו להתאים לכל סוגי הגוף, מהקטנים לגדולים, ומקדמים תפיסת גוף חיובית. בגדי הים עשויים מבדים אקולוגיים רכים ונעימים, שפותחו בטכנולוגיה מיוחדת מחומרים ממוחזרים כמו בקבוקי פלסטיק, רשתות דייג, שקיות ניילון, וחלקי פלסטיק שנאספו מהים. בנוסף, הבדים שלנו מיוצרים במפעלי סחר הוגן בתאילנד, מה שמבטיח נהלי ייצור הוגנים ואתיים. כחלק מהמחייבות שלנו לשמירה על איכות הסביבה ושימוש בחומרים ממוחזרים, אנחנו מייצרות מספר מוגבל של בגדי ים. המסירות שלנו גדלה מעבר לעיצוב - אנחנו משתפות פעולה עם מפעלים שמתרגלים נהלי סחר הוגן ומדגישים את חשיבות האיכות על פני כמות.

הצטרפו אלינו למסע שלנו,

בו אנחנו שואפות ללכוד את האושר הנושק בשמש של ימים עם קיץ אינסופי.

SHOP NOW