תקנון האתר

תנאי שימוש באתר www.almaola.com
תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד .

 1. קדימון – אתר www.almaola.com (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (“www.almaola.com”) ייצוגי עבור אלמה אולה בע”מ והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
 2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה ,כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 3. קניין רוחני – האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים,קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר www.almaola.com ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר www.almaola.com. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 4. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 5. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של www.almaola.com ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 6. ניהול משתמשים ומבקרים באתר – הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
 1. צוות האתר/ הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר/ מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר www.almaola.com .
 2. תוכן האתר – אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות/ הורדת האתר.
 3. גילוי נאות – באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 4. איזור שיפוט – בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.
 1. זמן אספקה ותנאים נוספים בעת הקנייה:

אספקה באמצעות שליח עד הבית (בשעות הבוקר-צהריים)

בקנייה מעל 300 ₪ שליח חינם. בקנייה עד 299 ₪ (כולל) משלוח בתוספת 25 ₪

אספקה עד 3-4 ימי עסקים ממועד ההזמנה (לא כולל את יום ההזמנה, שישי-שבת וחגים ומועדים מיוחדים.)

 

13.מדיניות החלפת והחזרת מוצרים:

החזרה/החלפה באמצעות החנות:

יש להגיע לחנות בבית חירות -מתחם עסקים 1  עם הפריט/ים שתרצי להחליף/להחזיר + אישור הזמנה במייל.

לטובת החלפת פריט / זיכוי לאתר / החזר כספי – ניתן להגיע להחזיר עד 14 ימים (כולל שישי שבת וערבי חג) מיום קבלת החבילה.

כל חריגה בזמנים מחייבת אישור מראש משירות הלקוחות, ויש לבקש את האישור בטווח ה14 ימים מקבלת החבילה.

החזרה/ באמצעות דואר ישראל :

יש לשלוח את המוצר במצב תקין, לא נעשה בו שימוש, מחובר עם התוויות וללא הסרה של המדבקה היגיינית

המשלוח מתבצע באמצעות דואר רשום בלבד (על חשבון הלקוחה) לכתובת:

“אלמה אולה” – כפר ויתקין , 402000 , ת.ד 588

יש למלא את כל הפרטים בטופס החזרות/החלפות  ולצרף את הטופס לתוך חבילה .

לטובת החלפה/ זיכוי באתר/ החזר כספי – יש לשלוח אלינו את הפריטים בדואר רשום עד 14 ימים מיום קבלת החבילה (כולל שישי, שבת וערבי חג).

אם בחרת להחזיר את הפריטים בדואר ישראל אנחנו ממליצות להשתמש בדואר רשום כדי לאפשר מעקב אחר המשלוח. אלמה אולה לא יהיו אחראים על פריטים אשר אבדו בדרך.

חבילות בדואר רשום מגיעות אלינו בהתאם לזמני דואר ישראל..

החזרה/החלפה  באמצעות שליח :

יש למלא את כל הפרטים בטופס החזרות/החלפות  ולצרף את הטופס לתוך חבילה 

יש לשלוח מייל לכתובת info@almaola.com עם מספר ההזמנה ופירוט הסיבה והמוצרים שתרצי להחליף/להחזיר.
משלוח עם הפריטים החלופיים הינו על חשבוננו בהחלפה ראשונה בלבד בקנייה מעל 300 ש”ח  לאותה הזמנה.
בהזמנות מתחת ל300 ש”ח / החלפה נוספת עם שליח – עלות 40 ש“ח .
ניתן לבצע תהליך החזרה ולקבל קרדיט( זיכוי )למימוש חוזר באתר. הזיכוי לאתר יהיה בסך סכום המוצרים שהוחזרו.
החזר כספי ינתן לאמצעי התשלום ממנו בוצעה הרכישה בלבד בניכוי 5%  או 100 ש”ח (הנמוך מביניהם) + דמי משלוח .

. יש לציין כי החזרות והחלפות יתבצעו רק בטווח 14 יום מיום קבלת ההזמנה. 

על הפריטים המוחזרים להיות במצב נקי כאשר לא נעשה בהם שימוש, לא נשטפו והם עם תגיות מקוריות מחוברות ומדבקה היגיינית לא הוסרה

על כל חריגה בזמנים – יש לקבל את אישור שירות הלקוחות במייל עם פרטי הזמנה בטווח 14 ימים מיום קבלת החבילה: info@almaola.com .

מרגע קבלת החבילה במחסני החברה זמני טיפול בבקשת ההחלפה/החזרה הינם עד 4 ימי עסקים. זמני החזר כספי לכרטיס האשראי ממנו בוצע העסקה הינו בהתאם לזמני חברות האשראי.

בחרי מידה הפריט נוסף לסל
לתשלום
This Product Isn't Available In This Moment
דילוג לתוכן