משלוחים והחזרות

סוגי משלוחים:

איסוף מהחנות – חינם תוכלי לאסוף את ההזמנה שלך בחינם מהחנות בבית חירות. כאשר ההזמנה תהיה מוכנה לאיסוף תקבלי מאיתנו מייל אישור והודעת SMS טלפונית

משלוח מהיר עם שליח – שליח עד הבית, 1-3 ימי עסקים

לאחר שההזמנה תשלח תקבלי אימייל עם לינק ומספר מעקב.  השליח יתאם איתך מסירה בהודעת SMS 

עיכובים במשלוחים
חברת המשלוחים ואנחנו עושים יחד את כל המאמצים שבגדי הים יגיעו אליכן במהירות האפשרית ובהקדם! עלולים להיות עיכובים במשלוחים בתקופת החגים

במידה והפריט אותו רכשת אזל מהמלאי אנו ניידע אותך טלפונית– במקרה זה תוכלי להחליט אם לבטל את העסקה או להחליף לפריט אחר שקיים במלאי.

מדיניות החלפות והחזרות

אנחנו מאפשרות החלפות של חלק עליון , חלק תחתון , ובגדי ים שלמים. 

בגדי ים ניתנים להחזרה אך לא לזיכוי כספי. לאחר שנקבל את הפריטים שהחזרת ישלח אלייך באימייל קוד קופון בסכום הרכישה למימוש באתר.

החלפה ראשונה חינם עם שליח עד הבית בקניה מעל 300₪

על הפריטים המוחזרים להתקבל במחסני החברה תוך 30 ימים מקבלת המשלוח, למעט פריטים אשר נקנו בסייל ואז זמני ההחלפה הם עד 14 יום. על הפריטים המוחזרים להיות במצב נקי כאשר לא נעשה בהם שימוש, לא נשטפו והם עם תגיות מקוריות מחוברות ומדבקה הגיינית לא הוסרה. יש למדוד חלקים תחתונים ובגדי ים שלמים מעל תחתונים. פריטים אשר יוסרו מהם המדבקה ההגיינית או שנמדדו ללא תחתונים יוחזרו לשולחת.

החזר כספי מלא ינתן במידה וההזמנה בוטלה לפני שיצאה ממחסני החברה.

 

איך מתבצע תהליך ההחזרה?

באריזה שבה נשלחה ההזמנה מצורף דף הנחיות בו תמצאי את כל המידע כדי לשלוח את הפריט חזרה אלינו.

יש לוודא שעברו פחות מ-30 יום מקבלת המשלוח. לאחר שנקבל את הפריטים שברצונך להחליף הם יעברו בדיקה. על הפריטים להיות נקיים ,לא נעשה בהם שימוש , לא נשטפו ועם תגיות מקוריות מחוברות ומדבקה הגיינית  . פריטים אשר יתקבלו במצב אחר יוחזרו לשולחת. לאחר שנאשר את הפריטים המוחזרים נשלח אלייך באימייל קוד זיכוי  בסך הפריט  המוחזר למימוש ורכישה באתר . תהליך ההחלפה יכול לקחת 2-4 ימי עסקים .

 

ניתן להחזיר פריטים בדרכים הבאות:

-החזרת הפריט לחנות בבית חירות – חינם.

-החלפה/החזרה ראשונה בחינם ברכישה מעל 300 ₪ באמצעות שליח עד הבית

-החזרה באמצעות שליח עד הבית – בעלות 25₪ 

-החזרה באמצעות דואר ישראל לכתובת:

אלמה אולה

ת.ד 588

כפר ויתקין

402000

אם בחרת להחזיר את הפריטים בדואר ישראל אנחנו ממליצות להשתמש בדואר רשום כדי לאפשר מעקב אחר המשלוח. אלמה אולה לא יהי אחראיים על פריטים אשר אבדו בדרך.

 

בכפוך לחוק הגנת הצרכן פריטי הלבשה תחתונה לרבות בגדי ים אינם ניתנים להחזרה. כשאת מבצעת הזמנה באתר www.almaola.com את מסכימה לתנאים אלו.

 

בחרי מידה הפריט נוסף לסל
לתשלום
This Product Isn't Available In This Moment